WİKADO YENİ TİCARET KANUNUNA UYGUN

Wikado ile Web Sitenizi “Kendiniz Yapın, Kendiniz Güncelleyin”

Bugüne kadar web sitesi edinmede izlenilen genel yöntem, ya piyasadan, ya da eş dost vasıtası ile birini bulup bir web sitesi yaptırmak olmuştur. Ancak bu yöntem artık işe yaramayacaktır. Çünkü başkasının yaptığı bir web sitesine –eğer web tasarımcısı değilseniz- siz müdahale edemez, üzerinde herhangi bir değişiklik yapamazsınız. Yeni kanun ise web sitenizde sıklıkla değişiklik yapmanız gereğini ortaya koymaktadır.

Yapmanız gereken üzerinde kendi kendinize, yani dışarıdan herhangi bir profesyonel desteğe gereksinim duymaksızın değişiklik ve güncelleme yapabileceğiniz “Kanunun Getirdiği Kriterleri Karşılayabilecek Niteliklere Sahip, Yönetilebilir, Güncellenebilir, Kolay kullanılabilen bir “Paket Web Sitesi” çözümü edinmek…

Son dönemde piyasada, özellikle söz konusu kanun taslağının duyurulmasının ardından, büyük çoğunluğunun arkasında kurumsal bir yapının olmadığı birçok “Paket Web Sitesi” çözümü vardır. Ancak bunların yüzde 90’ından fazlası ne bir “Paket Web Sitesi” olma kriterlerini, ne de kanunun getirdiği standartları karşılamaktadır.

Dolayısı ile çözümü aldığınız firmanın güvenilirliğine dikkat etmelisiniz. Çünkü aldığınız şey sadece bir ürün değil, uzun sürecek bir ilişkidir. Bu yüzden firmanın referanslarını, ürününün pazardaki yaygınlığını ve pek tabii ürünün özelliklerini inceleyin. Gerekirse birkaç referansı arayıp müşterileri ile konuşun, vaktiniz varsa firmayı ziyaret edin. Satın aldığınız şeyin gerçekten bir “Paket Web Sitesi” çözümü olduğundan emin olun.

Wikado güvenilirdir. Eğer dilerseniz satın alma sonrası size mutlaka eğitim hizmeti sunar. Ürünü kullandığınız sürece yardım alabileceğiniz destek yapısına sahiptir. Hosting, e-mal, yedekleme, güvenlik hizmetleri pakete dahildir. Ve tabii web sitenizi herhangi bir özel eğitim gerektirmeksizin kendi kendinize yapmanıza, yönetmenize ve güncellemenize imkan verir.

teknik

Teknik Özellikler

okYüzlerce hazır tasarım

ok10 dile kadar yabancı dil

okGelişkin raporlama

okÇok katmanlı menüler

medya

Medyada Wikado

Wikado ile hazır web sitesi.. Hürriyet

Alternatif web paketi.. BtHaber

Sık Sorulanlar

  • Neler yapılabilir?
  • Hiç teknik bilgim yok !!
  • Yardıma ihtiyacım olursa ne olacak?
  • Wikado’yu aldığımda bana ne veriliyor?