nedir

Nedir ?

Wikado hakkındaki her şey

demo

Demo

Wikado demosu ile hemen öğrenmeye başlayın

satin-al

Satın Al

Hemen satın alın ve Wikado'nun ayrıcalıklı dünyasında yerinizi alın

Kısa Süreliğine
2590₺ + kdv

Site Sihirbazı ile Kolay Web Sitesi Tasarımı

Site Sihirbazı ile Kolay Web Sitesi Tasarımı

Wikado ile web sitenizi ihtiyaç duyacağınız tüm sayfaları, formları vb. dakikalar içinde oluşturabilirsiniz.Wikado'yu kullanmak son derece kolaydır. Özel bir bilgi, beceri veya eğitim gerektirmez.

Site Sihirbazı ile Kolay Web Tabanlı Türkçe Web Sitesi Yönetim Paneli

Sitenizi Internet erişimi olan herhangi bir bilgisayardan yönetebilirsiniz.

Site Sihirbazı ile Yabancı Dil Desteği

Standart paket Türkçe'dir. 9 adede kadar yabancı dil eklenebilir. Wikado tüm dünya dil ve alfabelerini destekler.

Site Sihirbazı ile Kolay Hazır Web Tasarımı

10'larca hazır ve profesyonel web sitesi tasarım Wikado ile birlikte gelir. Beğendiğinizi tek bir tıklama ile web sitenize uyarlayabilirsiniz.

Kolay Web Sitesi Sihirbazı

Wikado ile birlikte gelen hazır site tasarımlarını kullanmak istemiyorsanız; özel tasarım sihirbazı ile tamamen kendi isteklerinize özel tasarımları da uygulayabilirsiniz

Site Sihirbazı ile Çok Katmanlı Menüler

Menülerin altına alt menüler açabilirsiniz. Wikado sınırsız sayıda alt menüyü destekler.

Site Sihirbazı ile Özelleştirilebilir Web Sitesi Sayfaları

Standart paket 100 sayfalıktır. İhtiyacınız çerçevesinde sınırsız sayıda ilave sayfa alabilirsiniz. Web sitelerinde sıkça kullanılan sayfa türleri (Anasayfa, Ürünler, Hakkımızda, Ürünlerimiz, vb. onlarca hazır sayfa seçeneği) Wikado ile birlikte gelir. Bu sayfaları tek tıkla sitenize ekler, sadece içeriklerini değiştirerek kolayca kullanabilirsiniz. Hazır sayfa türlerinin yanı sıra kendi isteklerinize özel sayfaları da kolayca oluşturabilirsiniz. Seçmeli Hazır Formlar Web sitelerinde sıkça kullanılan form türleri (İletişim Formu, Sipariş Formu, Başvuru Formu vb. form seçeneği) Wikado ile birlikte gelir. Tüm formlar doldurulduğunda size e-posta ile ulaşırlar. Bu formları tek tıkla sitenize ekleyebilir, üzerlerinde isteklerinize özel değişiklikler yapabilirsiniz.

Site İçi Arama Motoru

Ziyaretçilerinizin sitenizin içinde arama yapabilmesini sağlayabilirsiniz.

Akan Haberler Kutusu

Sitenizde günlük haberler, duyurular yayınlayabilirsiniz. Bunlar bir kutu içerisinde akan yazılar şeklinde görünürler.

E-Bülten + Üyelik Sistemi

Sitenize e-bülten üyeleri kaydedebilirsiniz veya ziyaretçileriniz üye olabilirler. Üyelerinize düzenli olarak reklamlar, duyurular, haberler, bültenler, tebrik ve kutlamalar vb. tasarlayıp gönderebilirsiniz. (Standart paket ile toplam 1000 gönderim yapabilirsiniz. İlave gönderim alabilirsiniz.)

Download Alanları

Web sitenize, dosyalar, resimler, pdf dosyaları, programlar, fotoraflar, vb. koyabilir, bunları ziyaretçilerinize download ettirebilirsiniz.

Gerçek Domain Desteği

Wikado sizin gerçek domain adresinizde (örn. www.firma_adiniz.com.tr) çalışır.

Sınırsız Serbest Güncelleme

Sitenizi istediğiniz zaman, istediğiniz sıklıkta güncelleyebilir, yeni metinler resimler vb. yükleyebilir, istediğiniz zaman ve sıklıkta kolayca değişiklik yapabilirsiniz.

Aktif Ziyaretçi İzleme + Ziyaret Raporları

O anda sitenizde kaç kişi olduğunu sitenizde gösterebilirsiniz. Ayrıca yönetim bölümündeki raporlardan sitenize kaç kişi geldi, kaç defa geldi, nereden geldi gibi detaylı raporlar alabilirsiniz.

Otomatik Arama Motorları Kaydı

Wikado web siteniz hazır olduğunda Google ve Yahoo arama motorlarına otomatik olarak kaydedilir.

Kullanım Kılavuzu + Interaktif Yardım

Paketin içinde kapsamlı Türkçe kullanım kılavuzu yer almaktadır. Ayrıca Wikado'yu kullanırken bulunduğunuz bölümdeki soru işaretine tıklayarak, o bölümle ilgili interaktif yardım alabilirsiniz.

Hosting ve E-Posta

500 Mb Hosting hizmeti ve 10 adet e-posta adresi Wikado ile birlikte ücretsiz gelir. Sınırsız miktarda ilave hosting alanı ve ilave e-posta adresi alabilirsiniz. Ayrıca isterseniz Wikado'yu başka bir hosting şirketinde veya kendi sunucunuzda kullanma hakkınız vardır.