Teknik Özellikler

Yüzlerce Hazır Tasarım Sadece Wikado'da

Yüzlerce hazır tasarımı tek bir tıklama ile sitenize uygulayıp, içerik varken bile tekrar tekrar değiştirebileceğiniz tek “Kendin Yap, Kendin Güncelle” web sitesi Wikado’dur.

Kendi Özgün Tasarımlarınızı Uygulayabilme İmkanı Sadece Wikado’da

Sizi şablon kullanmak zorunda bırakmayan, yaratıcılığa, özgün ve farklı olmaya imkan tanıyan tek “Kendin Yap, Kendin Güncelle” web sitesi Wikado’dur.

Arama Motorlarında Benzersiz Performans Sadece Wikado’da

WDSEOT Wikado Dinamik Arama Motoru Optimizasyonu Teknolojisi ile web sitenizi Google ve Yahoo arama motorlarına otomatik olarak kaydedebilen, bunların her birinin kendi algoritmalarına göre optimizasyonlarını otomatik olarak yapabilen, sitenizde bir değişiklik yaptığınız anda bu değişikliği arama motorlarına yine otomatik olarak bildirebilen ve sitenizi sıradan sitelere kıyasla çok daha ön sıralarda çıkarabilen tek “Kendin Yap, Kendin Güncelle” web sitesi Wikado’dur.

10 Dile Kadar Yabancı Dil Desteği Sadece Wikado’da

Tüm dünya dil ve alfabelerini (Rusça, Çince, Arapça vb diller dahil) destekleyen istediğiniz 10 dili aynı anda kullanabilmenizi sağlayan, ziyaretçilerinizin hangi ülkeden bağlandıklarını anlayıp sitenizi o dilde ekrana getiren tek “Kendin Yap, Kendin Güncelle” web sitesi Wikado’dur.

Sitenizle İlgili Detaylı Ziyaret Raporları Sadece Wikado’da

Wikado, web sitenize kaç kişinin geldiğini, kaç defa geldiğini, ilk defa mı geldiğini, ikinci defa mı geldiğini size nereden ve nasıl ulaştığını, mesela hangi arama motorundan, hangi kelime ile arama yaparak geldiğini ve buna benzer onlarca bilgiyi raporlayabilen ve bunun için ayrı bir ücret de almayan tek “Kendin Yap, Kendin Güncelle” web sitesi Wikado’dur.

Benzersiz Multimedya ve İçerik Desteği Sadece Wikado’da

Sitenize videolar, ses ve görüntü dosyaları, animasyonlar, Flash uygulamaları, Java ve Activex uygulamalarını kolaylıkla ekleyebilmenize olanak tanıyan, bununla da kalmayıp HTML kodlama bile yapabildiğiniz tek, başka sitelerden içerik alıp kendi sitenizde otomatik olarak görüntüleyebildiğiniz tek “Kendin Yap, Kendin Güncelle” web sitesi Wikado’dur.

Tüm teknik özelliklere ulaşmak için tıklayın