Wikado Webbox Nedir?
Wikado Webbox herhangi bir programlama bilgisine sahip olmanızı gerektirmeksizin kişisel veya kurumsal web sitenizi kendi kendinize yapabilmenizi sağlayan Türkiye’nin en gelişmiş ve en çok satan “Kendin Yap, Kendin Güncelle” web sitesidir.

Gerçekten Herkes Kullanabilir mi?
Kesinlikle “Evet”. Eğer e-posta alıp gönderebilecek kadar bilgisayar kullanabiliyorsanız, Wikado Webbox ile günümüzün modern ve gelişkin web sitelerinin sunduğu şıklığa ve fonksiyonlara sahip bir web sitesini birkaç saat içinde yapabilirsiniz.

Tamam Çok Kolay Ama… Ya Yardıma İhtiyaç Duyarsam?
Wikado Webbox’ın başarısının ardında “Mükemmel Müşteri Hizmetleri” anlayışı vardır. 0212 243 48 48 no’lu Müşteri Destek Hattımız 09:00 – 18:00 saatleri arasında ihtiyaç duyacağınız her türlü teknik desteği size sunacaktır.

Wikado Webbox’ı Aldığımda Bana Neler Veriliyor?
Wikado Webbox’ı satın aldığınızda e-mail adresinize bir aktivasyon kodu ve aktivasyon adresi gönderilir. Sizin tek yapmanız gereken gönderilen adresteki aktivasyon kodu alanını doğru doldurmak ve paketinizi aktive etmektir. Bundan sonraki her işlem online ve otomatik olarak gerçekleşecek ve siteniz hemen açılacaktır.

Başka Bir Şeye İhtiyacım Olacak mı?
Hayır. Wikado’nun sloganı “Web Siteniz Bu Paketin İçindedir”dir… ve web siteniz gerçekten de ve her şeyiyle bu paketin içindedir. 100 sayfalık ve 2 dilli web siteniz, 10 adet e-posta hesabınız, com, net veya org uzantılı domain adınız, 500 Mb dev hosting alanınız, detaylı ziyaret raporlamalarınız, özel firewall’unuz, otomatik yedeklemeniz vb. tüm hizmetler fiyata dahildir.

Ya Arama Motorları?
Wikado’nun bu kadar çok satmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi de Wikado ile yapılmış web sitelerinin arama motorlarında çok daha ön sıralarda gelmesidir. Wikado ile yapılmış web siteleri özellikle Google’da normal html vb. sitelere göre 10 ile 100 kat daha ön sıralarda gelirler. Bunun sebebi tüm Wikado sitelerinin patenti de Wikado’ya ait olan WDSEOT - Wikado Dinamik Arama Motoru Optimizasyonu Teknolojisi’ni kullanmalarıdır. Siz de Wikado’ya terfi ettiğinizde sizin sitenizde Google’da ön sıralara yükselecektir. (Referanslar bölümünde yer alan sitelerin Google sıralamalarına bir göz atmanızı öneririz :)

Wikado’nun Benzersiz Teknik Özellikleri Nelerdir?
Wikado her biri akıllıca düşünülmüş yüzlerce teknik özelliğe sahiptir. Buna karşın kolay kullanım ve anlaşılırlıktan taviz vermez.
Wikado’nun tüm özelliklerini görmek için lütfen “Wikado’nun Teknik Özellikleri” bölümünü inceleyiniz.

Wikado ile hazır Web sitesi
www.hurriyet.com.tr
Alternatif web paketi
www.bthaber.com.tr
Web siteleri paketlendi
http://www.imedya.com/

devamı...

3 dilli sitemizi hazirlamam 10 dakikadan az sürdü. Mükemmel bir ürün...
Güven Sogutma Mustafa Demirci

devamı...

Benzersiz Wikado tasarımlarından örneklere buradan ulaşabilirsiniz.

devamı...
  • Yüzlerce hazır tasarım
  • 10 dile kadar yabancı dil
  • Gelişkin raporlama
  • Çok katmanlı menüler
  • Form ve Sayfa Sihirbazı
devamı...
Site Haritası