Wikado ile Özgür Olursunuz
Wikado paketinizi açmanız ile web sitenizin yayına çıkması arasında geçen süre maksimum 5 dakikadır. Bundan sonra tek yapmanız gereken yazılarınızı ve resimlerinizi eklemektir.

Wikado ile Hız Kazanırsınız
Sizi şablon kullanmak zorunda bırakmayan, yaratıcılığa, özgün ve farklı olmaya imkan tanıyan tek “Kendin Yap, Kendin Güncelle” web sitesi Wikado’dur.

Wikado ile Farklı Olursunuz
Wikado size onlarca hazır profesyonelce tasarlanmış, estetik, amacınıza uygun tasarım seçeneği sunar. Bunları tek bir tıklama ile kullanabilirsiniz. Bununla da kalmaz, kurumsal kimliğinize uygun kendi özgün tasarımlarınızı bile yapabilirsiniz. Sitenizi tasarım bilginiz olmasa da tasarlayabilirsiniz. Hem de hiçbir şeyi bozma riskiniz olmadan.

Wikado ile Dünyaya Açılırsınız
Wikado dünyada konuşulan tüm yabancı dil ve alfabeleri destekler. Sitenizi kendi seçeceğiniz 10 dilde hazırlayabilirsiniz. (Standart paket Türkçe gelir, istediğiniz sayıda dil genişletmesi alabilirsiniz)

Wikado ile Başarılı Olursunuz
Wikado Google, Yahoo, MSN gibi büyük arama motorları için geliştirilmiş DSEO optimizasyon teknolojisini kullanan tek platformdur. Bu sayede web siteniz arama motorlarında sıradan sitelere göre çok daha ön sıralarda gelir. Wikado ile sadece bir web sitesi sahibi olmakla kalmaz, bulunabilir bir web sitesinin sahibi olursunuz.

Wikado ile Sınırınız Yoktur
Bir web sitesinde yapmak istediğiniz hemen hemen her şeyi Wikado ile yapabilirsiniz. Wikado’nun son derece gelişmiş ve esnek teknolojik alt yapısı ile “Olmaz” ve “Yapılamaz”ları, “Tabii ki” ve “Mümkün”lere dönüştürürsünüz.

Wikado ile Güvende Olursunuz
Wikado web siteleri Medyasis’in Firewall arkasındaki ve kendine ait yedekli sunucularında tutulur. Sitenizin çalışmaması, çökmesi, saldırıya uğraması mümkün değildir. Siteniz haftalık periyotlarda otomatik olarak yedeklenir.

Wikado ile Yalnız Kalmazsınız
Wikado’nun arkasında doğrudan üreticisi Medyasis vardır. Wikado’yu nereden alırsanız alın, tüm destek hizmetlerini Medyasis'in Çağrı Merkezi’nden alırsınız. Kullanma kılavuzu, online, telefon ve e-posta ile teknik desteğe her an ulaşabilirsiniz.

Wikado ile Maliyetleriniz Minimum’dadır
Wikado’nun fiyatı yıllık 295 TL+KDV’dir. Bu fiyata iki dilli yönetilebilir ve güncellenebilir 100 sayfalık Wikado web paketiniz, 1 adet com, net veya org uzantılı domain, 500 Mb Dev Hosting, 10 adet e-posta, haftalık yedekleme ve teknik destek hizmetleri dahildir. Esnek lisanslama modeli sayesinde ihtiyacınız olduğunda daha fazla sayfa, ilave dil vb. ile sitenizi genişletebilirsiniz. Ayrıca yıllık ödemeler yapmak istemiyorsanız bir defaya mahsus 1.100 TL+KDV ödeyerek süresiz kullanım lisansı da alabilirsiniz. (Süresiz kullanım lisansı aldığınızda ilk yıl yine yukarıdaki özelliklerde hosting ve e-posta hizmetleri ücretsizdir. Sonraki yıllarda yıllık 99 TL + KDV Hosting ve E-posta bedeli alınır)

Wikado’nuz Varsa Derdiniz Yoktur
Wikado web siteniz için komple çözümdür. Profesyonel, estetik ve fonksiyonel bir web sitesi için ihtyaç duyacağınız her şey paketin içindedir. Ayrı ayrı insanlarla ayrı ayrı dillerde konuşmanız, her birinin derdi ile ayrı ayrı uğraşmanız, can sıkıcı sürprizlerle mücadele etmeniz gerekmez. Tek muhatabınız vardır ve her şey sizin kontrolünüzdedir.

  • Neler yapılabilir?
  • Hiç teknik bilgim yok !!
  • Yardıma ihtiyacım olursa ne olacak?
  • Wikado’yu aldığımda bana ne veriliyor?
devamı...
  • Yüzlerce hazır tasarım
  • 10 dile kadar yabancı dil
  • Gelişkin raporlama
  • Çok katmanlı menüler
  • Form ve Sayfa Sihirbazı
devamı...

Wikado sayesinde web sitesi konusunda artik tamamen özgürsünüz.
Caddebostan Spor Hakan Sönmezöz

devamı...

Benzersiz Wikado tasarımlarından örneklere buradan ulaşabilirsiniz.

devamı...

Wikado ile hazır Web sitesi
www.hurriyet.com.tr
Alternatif web paketi
www.bthaber.com.tr
Web siteleri paketlendi
http://www.imedya.com/

devamı...
Site Haritası